نکته مهم: برای جلوگیری از کپی برداری سایت های مشابه، تمامی مبانی نظری های این سایت هر دو هفته یک بار ویرایش شده و به صورت به روز تر منتشر می شوند.

پرسشنامه عزت نفس کوپر اسمیت (SEI)

عنوان: پرسشنامه عزت نفس کوپر اسمیت (SEI)
قیمت: 20000 ریال

پرسشنامه عزت نفس (SEI) شامل 58 ماده است كه احساسات ،عقايد يا واكنش هاي فرد را توصيف مي كند و آزمودني بايد با اين مواد با علامت گذاري در چهار خانه ((به من شبيه است (بلي) )) يا ((به من شبيه نيست (خير) ))پاسخ دهد. مواد هر يك از زير مقياس ها عبارتند از : مقياس عمومي26 ماده،مقياس اجتماعي 8 ماده، مقياس خانوادگي 8 ماده، مقياس آموزشگاهي 8 ماده ومقياس دروغ 8 ماده، نمرات زير مقياس ها و هم چنين نمره ي كلي ،امكان مشخص كردن زمينه اي را كه در آن افراد واجد تصوير مثبتي از خود هستند ،فراهم مي سازد(كوپر اسميت،1967).

حجم فایل: 85 کیلوبایت

تعداد سوالات پرسشنامه: 58 سوال

 اعتبار و روايي: دارد

 روش اجرا و نمره گذاري: دارد

كليد تصحيح تست كوپر اسميت: دارد

 

قیمت با تخفیف 50 درصد فقط 2000 تومان

 

نوشتن دیدگاه

در صورتی که مشکل شما (فوری) می باشد با ایمیل iranphe@gmail.com مکاتبه کنید.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آخرین ویرایش این فایل: نیمه اول آبان ماه 1400

پس از اتمام خرید، علاوه بر فعال شدن لینک دانلود، همان لحظه یک نمونه از فایل خریداری شده به ایمیل شما ارسال می شود.

نکته مهم: برای جلوگیری از کپی برداری سایت های مشابه، تمامی مبانی نظری های این سایت هر دو هفته یک بار ویرایش شده و به صورت به روز تر منتشر می شوند.

توجه: محصولات این سایت طراحی و یا ویرایش شده توسط مسئولین سایت بانک پرسشنامه و مبانی نظری ایران می باشند. لذا، حق انتشار الکترونیکی آن صرفا متعلق به سایت انک پرسشنامه و مبانی نظری ایران (www.iranque.ir) بوده و هر گونه کپی برداری و یا انتشار الکترونیکی آن پیگرد قانونی به دنبال خواهد داشت.