نکته مهم: برای جلوگیری از کپی برداری سایت های مشابه، تمامی مبانی نظری های این سایت هر دو هفته یک بار ویرایش شده و به صورت به روز تر منتشر می شوند.

پرسشنامه شناخت سازمان (ODQ)

عنوان: پرسشنامه شناخت سازمان (ODQ)
قیمت: 20000 ریال

بررسی و شناخت عوامل موثر در محیط داخلی سازمان ها همواره یکی از دغدغه های مدیران و کارکنان در راستای تحقق هدفهای سازمانی بوده است .پرواضح است که شناسایی عامل های اثرگذار در محیط درونی سازمان و کیفیت تعامل این عوامل با همدیگر و متقابلاً با عوامل محیط خارجی، سازمان را قادر می سازد تا در عرصه رقابت و رشد شتابان تکنولوژی اطلاعات و فناوری های تولید و خدمات به رشد و بالندگی و بقاء خود کمک رسانیده و موجبات تغییر آینده سازمان را فراهم آورند.

این پرسشنامه به سازمان ها کمک خواهد کرد تا با تجزیه و تحلیل خود با استفاده از مدل شش بعدی وایزبورد به نقاط ضعف و قوت خود آگاهی یابند.

تعداد سوالات پرسشنامه: 35 سوال

منبع: دارد

نحوه امتیاز دهی: دارد

تفسیر نتایج: دارد

حجم فایل: 215 کیلوبایت

قیمت با تخفیف فقط 2000 تومان

 

 

 

 

 

نوشتن دیدگاه

در صورتی که مشکل شما (فوری) می باشد با ایمیل iranphe@gmail.com مکاتبه کنید.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آخرین ویرایش این فایل: نیمه اول آبان ماه 1400

پس از اتمام خرید، علاوه بر فعال شدن لینک دانلود، همان لحظه یک نمونه از فایل خریداری شده به ایمیل شما ارسال می شود.

نکته مهم: برای جلوگیری از کپی برداری سایت های مشابه، تمامی مبانی نظری های این سایت هر دو هفته یک بار ویرایش شده و به صورت به روز تر منتشر می شوند.

توجه: محصولات این سایت طراحی و یا ویرایش شده توسط مسئولین سایت بانک پرسشنامه و مبانی نظری ایران می باشند. لذا، حق انتشار الکترونیکی آن صرفا متعلق به سایت انک پرسشنامه و مبانی نظری ایران (www.iranque.ir) بوده و هر گونه کپی برداری و یا انتشار الکترونیکی آن پیگرد قانونی به دنبال خواهد داشت.