نکته مهم: برای جلوگیری از کپی برداری سایت های مشابه، تمامی مبانی نظری های این سایت هر دو هفته یک بار ویرایش شده و به صورت به روز تر منتشر می شوند.

پرسشنامه شناخت سازمان (ODQ)

عنوان: پرسشنامه شناخت سازمان (ODQ)
قیمت: 20000 ریال

بررسی و شناخت عوامل موثر در محیط داخلی سازمان ها همواره یکی از دغدغه های مدیران و کارکنان در راستای تحقق هدفهای سازمانی بوده است .پرواضح است که شناسایی عامل های اثرگذار در محیط درونی سازمان و کیفیت تعامل این عوامل با همدیگر و متقابلاً با عوامل محیط خارجی، سازمان را قادر می سازد تا در عرصه رقابت و رشد شتابان تکنولوژی اطلاعات و فناوری های تولید و خدمات به رشد و بالندگی و بقاء خود کمک رسانیده و موجبات تغییر آینده سازمان را فراهم آورند.

این پرسشنامه به سازمان ها کمک خواهد کرد تا با تجزیه و تحلیل خود با استفاده از مدل شش بعدی وایزبورد به نقاط ضعف و قوت خود آگاهی یابند.

تعداد سوالات پرسشنامه: 35 سوال

منبع: دارد

نحوه امتیاز دهی: دارد

تفسیر نتایج: دارد

حجم فایل: 215 کیلوبایت

قیمت با تخفیف فقط 2000 تومان

 

 

 

 

 

نوشتن دیدگاه

در صورتی که مشکل شما (فوری) می باشد با ایمیل iranphe@gmail.com مکاتبه کنید.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آخرین ویرایش این فایل: نیمه اول فروردین 1397

پس از اتمام خرید، علاوه بر فعال شدن لینک دانلود، همان لحظه یک نمونه از فایل خریداری شده به ایمیل شما ارسال می شود.

نکته مهم: برای جلوگیری از کپی برداری سایت های مشابه، تمامی مبانی نظری های این سایت هر دو هفته یک بار ویرایش شده و به صورت به روز تر منتشر می شوند.

توجه: محصولات این سایت طراحی و یا ویرایش شده توسط مسئولین سایت بانک پرسشنامه و مبانی نظری ایران می باشند. لذا، حق انتشار الکترونیکی آن صرفا متعلق به سایت انک پرسشنامه و مبانی نظری ایران (www.iranque.ir) بوده و هر گونه کپی برداری و یا انتشار الکترونیکی آن پیگرد قانونی به دنبال خواهد داشت.