نکته مهم: برای جلوگیری از کپی برداری سایت های مشابه، تمامی مبانی نظری های این سایت هر دو هفته یک بار ویرایش شده و به صورت به روز تر منتشر می شوند.

پرسشنامه مهارت های مذاکره

عنوان: پرسشنامه مهارت های مذاکره
قیمت: 20000 ریال

 

مذاکره، فرآیند پیدا کردن توافق بین دو یا چند گروه طرف مذاکره با عقاید و انتظارات متفاوت از یک موضوع معین می باشد. برخی افراد از مذاکره هراس دارند، این قبیل افراد مذاکره را با ستیز، احساسات منفی و قربانی کردن خود مرتبط می سازند. در حالیکه یک مذاکره خوب توازنی بین آرمانهای چند گروه طرف مذاکره بمنظور ایجاد یک پیامد برنده- برنده می باشد. فرآیند مذاکره از طریق گفتگو، سازش و داد و ستد بوقوع می پیوندد. ناگفته نماند که مذاکرات می توانند بسته به افراد درگیر آن و مهارتها، نگرش و سبکها بصورتهای مختلف باشند. دیگر عوامل موثر در شخصیت یک مذاکره ماهیت و زمینه یک مذاکره، کمبود زمان و موضوع مورد بحث در آن است. بهرحال تمامی مذاکرات تمایل به رقابتی بودن یا همکاری بودن دارند.

تعداد سوالات پرسشنامه: 80 سوال

منبع: دارد

نحوه امتیاز دهی: دارد

حجم فایل: 233 کیلوبایت

قیمت با تخفیف 50 درصد فقط 2000 تومان

 

نوشتن دیدگاه

در صورتی که مشکل شما (فوری) می باشد با ایمیل iranphe@gmail.com مکاتبه کنید.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آخرین ویرایش این فایل: نیمه اول آبان ماه 1400

پس از اتمام خرید، علاوه بر فعال شدن لینک دانلود، همان لحظه یک نمونه از فایل خریداری شده به ایمیل شما ارسال می شود.

نکته مهم: برای جلوگیری از کپی برداری سایت های مشابه، تمامی مبانی نظری های این سایت هر دو هفته یک بار ویرایش شده و به صورت به روز تر منتشر می شوند.

توجه: محصولات این سایت طراحی و یا ویرایش شده توسط مسئولین سایت بانک پرسشنامه و مبانی نظری ایران می باشند. لذا، حق انتشار الکترونیکی آن صرفا متعلق به سایت انک پرسشنامه و مبانی نظری ایران (www.iranque.ir) بوده و هر گونه کپی برداری و یا انتشار الکترونیکی آن پیگرد قانونی به دنبال خواهد داشت.