نکته مهم: برای جلوگیری از کپی برداری سایت های مشابه، تمامی مبانی نظری های این سایت هر دو هفته یک بار ویرایش شده و به صورت به روز تر منتشر می شوند.

پرسشنامه مهارت های مذاکره

عنوان: پرسشنامه مهارت های مذاکره
قیمت: 20000 ریال

 

مذاکره، فرآیند پیدا کردن توافق بین دو یا چند گروه طرف مذاکره با عقاید و انتظارات متفاوت از یک موضوع معین می باشد. برخی افراد از مذاکره هراس دارند، این قبیل افراد مذاکره را با ستیز، احساسات منفی و قربانی کردن خود مرتبط می سازند. در حالیکه یک مذاکره خوب توازنی بین آرمانهای چند گروه طرف مذاکره بمنظور ایجاد یک پیامد برنده- برنده می باشد. فرآیند مذاکره از طریق گفتگو، سازش و داد و ستد بوقوع می پیوندد. ناگفته نماند که مذاکرات می توانند بسته به افراد درگیر آن و مهارتها، نگرش و سبکها بصورتهای مختلف باشند. دیگر عوامل موثر در شخصیت یک مذاکره ماهیت و زمینه یک مذاکره، کمبود زمان و موضوع مورد بحث در آن است. بهرحال تمامی مذاکرات تمایل به رقابتی بودن یا همکاری بودن دارند.

تعداد سوالات پرسشنامه: 80 سوال

منبع: دارد

نحوه امتیاز دهی: دارد

حجم فایل: 233 کیلوبایت

قیمت با تخفیف 50 درصد فقط 2000 تومان

 

نوشتن دیدگاه

در صورتی که مشکل شما (فوری) می باشد با ایمیل iranphe@gmail.com مکاتبه کنید.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آخرین ویرایش این فایل: نیمه اول خرداد 1398

پس از اتمام خرید، علاوه بر فعال شدن لینک دانلود، همان لحظه یک نمونه از فایل خریداری شده به ایمیل شما ارسال می شود.

نکته مهم: برای جلوگیری از کپی برداری سایت های مشابه، تمامی مبانی نظری های این سایت هر دو هفته یک بار ویرایش شده و به صورت به روز تر منتشر می شوند.

توجه: محصولات این سایت طراحی و یا ویرایش شده توسط مسئولین سایت بانک پرسشنامه و مبانی نظری ایران می باشند. لذا، حق انتشار الکترونیکی آن صرفا متعلق به سایت انک پرسشنامه و مبانی نظری ایران (www.iranque.ir) بوده و هر گونه کپی برداری و یا انتشار الکترونیکی آن پیگرد قانونی به دنبال خواهد داشت.