نکته مهم: برای جلوگیری از کپی برداری سایت های مشابه، تمامی مبانی نظری های این سایت هر دو هفته یک بار ویرایش شده و به صورت به روز تر منتشر می شوند.

پرسشنامه سبك هاي عمومي تصميم گيري (GDMS)

عنوان: پرسشنامه سبك هاي عمومي تصميم گيري (GDMS)
قیمت: 15000 ریال

تصميم گيري يكي از محوري ترين فرايندها در سازمان محسوب شده و به عنوان وظيفه اصلي مديران تمامي سطوح مطرح مي باشد.  مطالعه فرآيند هاي تصميم گيري بحث تازه اي به شمار نمي آيد. در طي سال هاي اخير تحقيقات متعددي در رشته ها و حوزه هاي مختلف پیرامون مقوله تصمیم گيري انجام گرفته كه در نتيجه آن تاكنون طبقه بندي هاي متعددي در رابطه با سبك ها و مدل هاي تصميم گيري توسط صاحبنظران ارائه شده است. این پرسشنامه که به پرسشنامه  سبك هاي عمومي تصميم گيري (GDMS) معروف است. سبک های عمومی تصمیم گیری در سازمان را در قالب 23 سوال مورد سنجش قرار می دهد.

تعداد سوالات پرسشنامه: 23 سوال

حجم فایل: 62 کیلوبایت

قیمت با تخفیف 50 درصد فقط 1500 تومان

 

 

 

 

 

نوشتن دیدگاه

در صورتی که مشکل شما (فوری) می باشد با ایمیل iranphe@gmail.com مکاتبه کنید.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آخرین ویرایش این فایل: نیمه اول آبان ماه 1400

پس از اتمام خرید، علاوه بر فعال شدن لینک دانلود، همان لحظه یک نمونه از فایل خریداری شده به ایمیل شما ارسال می شود.

نکته مهم: برای جلوگیری از کپی برداری سایت های مشابه، تمامی مبانی نظری های این سایت هر دو هفته یک بار ویرایش شده و به صورت به روز تر منتشر می شوند.

توجه: محصولات این سایت طراحی و یا ویرایش شده توسط مسئولین سایت بانک پرسشنامه و مبانی نظری ایران می باشند. لذا، حق انتشار الکترونیکی آن صرفا متعلق به سایت انک پرسشنامه و مبانی نظری ایران (www.iranque.ir) بوده و هر گونه کپی برداری و یا انتشار الکترونیکی آن پیگرد قانونی به دنبال خواهد داشت.