نکته مهم: برای جلوگیری از کپی برداری سایت های مشابه، تمامی مبانی نظری های این سایت هر دو هفته یک بار ویرایش شده و به صورت به روز تر منتشر می شوند.

پرسشنامه نیازهای آموزشی پرستاران

عنوان: پرسشنامه نیازهای آموزشی پرستاران
قیمت: 20000 ریال

 

این پرسشنامه با هدف تعیین نیازهای آموزشی پرستاران ( در هر بخشی که اشتغال دارید ) تنظیم شده است  تا ضمن ارائه دلایل مستند برای دفاع از حقوق آموزشی و علمی، در مراجع تصمیم گیری آموزشی پرستاران ، تسهیلات لازم برای اجرائی شدن کامل آموزش مداوم در سراسر کشور فراهم آید. پرسشنامه دارای چهار بخش می باشد، بخش اول مربوط به مشخصات فردی، بخش دوم در مورد دلائل پرستاران جهت رفع نیازهای آموزشی، بخش سوم در رابطه با نیازهای آموزشی پرستاران در حیطه های مختلف و بخش چهارم در مورد نحوۀ برآورده کردن نیازهای آموزشی پرستاران می باشد. 

تعداد سوالات: 55 سوال

حجم فایل: 135KB

قیمت با تخفیف فقط 2000 تومان

 

نوشتن دیدگاه

در صورتی که مشکل شما (فوری) می باشد با ایمیل iranphe@gmail.com مکاتبه کنید.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آخرین ویرایش این فایل: نیمه اول فروردین 1397

پس از اتمام خرید، علاوه بر فعال شدن لینک دانلود، همان لحظه یک نمونه از فایل خریداری شده به ایمیل شما ارسال می شود.

نکته مهم: برای جلوگیری از کپی برداری سایت های مشابه، تمامی مبانی نظری های این سایت هر دو هفته یک بار ویرایش شده و به صورت به روز تر منتشر می شوند.

توجه: محصولات این سایت طراحی و یا ویرایش شده توسط مسئولین سایت بانک پرسشنامه و مبانی نظری ایران می باشند. لذا، حق انتشار الکترونیکی آن صرفا متعلق به سایت انک پرسشنامه و مبانی نظری ایران (www.iranque.ir) بوده و هر گونه کپی برداری و یا انتشار الکترونیکی آن پیگرد قانونی به دنبال خواهد داشت.