نکته مهم: برای جلوگیری از کپی برداری سایت های مشابه، تمامی مبانی نظری های این سایت هر دو هفته یک بار ویرایش شده و به صورت به روز تر منتشر می شوند.پرسشنامه کیفیت زندگی معلولین

عنوان: پرسشنامه کیفیت زندگی معلولین
قیمت: رایگان
فایل رایگان است
توجه! لینک دانلود ایجاد شده فقط 600 دقیقه اعتبار دارد و پس از آن قادر به دانلود فایل نخواهید بود!

Invalid Quality Quality Questionnaire
پرسشنامه کیفیت زندگی معلولین

این فایل حاوی پرسشنامه کیفیت زندگی معلولین 26 سوال+ پرسشنامه اطلاعات جمعیت شناختی+پرسشنامه روابط چند بعدی خود- بدن 44 سوال + پرسشنامه سلامت عمومی 28 سوال می باشد که به صورت رایگان در اختیار شما قرار می گیرد.

شاخص کیفیت زندگی مرتبط با معلولیت صدا (VHI) از ۳۰ گویه تشکیل شده است که به منظور سنجش جنبه های عاطفی و عملکردی و تأثیرات فیزیکی مشکلات صدای بیمار بکار می رود.نمره گذاری پرسشنامه بصورت طیف لیکرت ۵ نقطه ای می باشد که برای گزینه های «هرگز»، «تقریباً هرگز»، «گاهی اوقات»، «تقریباً همیشه» و «همیشه» به ترتیب امتیازات ۰، ۱، ۲، ۳ و ۴ در نظر گرفته می شود.

 

نوشتن دیدگاه

در صورتی که مشکل شما (فوری) می باشد با ایمیل iranphe@gmail.com مکاتبه کنید.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آخرین ویرایش این فایل: نیمه اول آبان ماه 1400

پس از اتمام خرید، علاوه بر فعال شدن لینک دانلود، همان لحظه یک نمونه از فایل خریداری شده به ایمیل شما ارسال می شود.

نکته مهم: برای جلوگیری از کپی برداری سایت های مشابه، تمامی مبانی نظری های این سایت هر دو هفته یک بار ویرایش شده و به صورت به روز تر منتشر می شوند.

توجه: محصولات این سایت طراحی و یا ویرایش شده توسط مسئولین سایت بانک پرسشنامه و مبانی نظری ایران می باشند. لذا، حق انتشار الکترونیکی آن صرفا متعلق به سایت انک پرسشنامه و مبانی نظری ایران (www.iranque.ir) بوده و هر گونه کپی برداری و یا انتشار الکترونیکی آن پیگرد قانونی به دنبال خواهد داشت.