نکته مهم: برای جلوگیری از کپی برداری سایت های مشابه، تمامی مبانی نظری های این سایت هر دو هفته یک بار ویرایش شده و به صورت به روز تر منتشر می شوند.

دانلود پرسشنامه انگیزه ورزشی (6-SMS)

عنوان: دانلود پرسشنامه انگیزه ورزشی (6-SMS)
قیمت: 20000 ریال

مقیاس(SMS-6)، نسخه ی اصلاح شده­ی مقیاس(SMS)،(پل لیتیر و همکاران، 1995)، می باشد که توسط همین محققین در سال 2007 اصلاح شده است. و در ایران توسط اسماعیلی(1393)، روی نمونه های ایرانی(ورزشکاران نخبه و غیرنخبه با دامنه سنی 18 تا 30 سال)، سنجیده شده است.

این پرسشنامه، شامل 24 سوال می باشد، دارای 6 خرده مقیاس(بی انگیزگی، انگیزه درونی، تنظیم کننده بیرونی، تنظیم آمیخته، تنظیم خود پذیر، تنظیم درون فکنی شده)، و هر خرده مقیاس دربرگیرنده 4 سوال است.

تعداد سوال: 24 سوال

تعداد صفحه: دو صفحه

شیوه امتیاز دهی: دارد

شیوه تحلیل: دارد

تعداد خرده مقیاس: 6 خرده مقیاس

حجم فایل: 23 کیلوبایت

 

قیمت با تخفیف تنها 2000 تومان

 

نوشتن دیدگاه

در صورتی که مشکل شما (فوری) می باشد با ایمیل iranphe@gmail.com مکاتبه کنید.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آخرین ویرایش این فایل: نیمه اول آبان ماه 1400

پس از اتمام خرید، علاوه بر فعال شدن لینک دانلود، همان لحظه یک نمونه از فایل خریداری شده به ایمیل شما ارسال می شود.

نکته مهم: برای جلوگیری از کپی برداری سایت های مشابه، تمامی مبانی نظری های این سایت هر دو هفته یک بار ویرایش شده و به صورت به روز تر منتشر می شوند.

توجه: محصولات این سایت طراحی و یا ویرایش شده توسط مسئولین سایت بانک پرسشنامه و مبانی نظری ایران می باشند. لذا، حق انتشار الکترونیکی آن صرفا متعلق به سایت انک پرسشنامه و مبانی نظری ایران (www.iranque.ir) بوده و هر گونه کپی برداری و یا انتشار الکترونیکی آن پیگرد قانونی به دنبال خواهد داشت.