نکته مهم: برای جلوگیری از کپی برداری سایت های مشابه، تمامی مبانی نظری های این سایت هر دو هفته یک بار ویرایش شده و به صورت به روز تر منتشر می شوند.

دانلود پرسشنامه انگیزه ورزشی (6-SMS)

عنوان: دانلود پرسشنامه انگیزه ورزشی (6-SMS)
قیمت: 20000 ریال

مقیاس(SMS-6)، نسخه ی اصلاح شده­ی مقیاس(SMS)،(پل لیتیر و همکاران، 1995)، می باشد که توسط همین محققین در سال 2007 اصلاح شده است. و در ایران توسط اسماعیلی(1393)، روی نمونه های ایرانی(ورزشکاران نخبه و غیرنخبه با دامنه سنی 18 تا 30 سال)، سنجیده شده است.

این پرسشنامه، شامل 24 سوال می باشد، دارای 6 خرده مقیاس(بی انگیزگی، انگیزه درونی، تنظیم کننده بیرونی، تنظیم آمیخته، تنظیم خود پذیر، تنظیم درون فکنی شده)، و هر خرده مقیاس دربرگیرنده 4 سوال است.

تعداد سوال: 24 سوال

تعداد صفحه: دو صفحه

شیوه امتیاز دهی: دارد

شیوه تحلیل: دارد

تعداد خرده مقیاس: 6 خرده مقیاس

حجم فایل: 23 کیلوبایت

 

قیمت با تخفیف تنها 2000 تومان

 

نوشتن دیدگاه

در صورتی که مشکل شما (فوری) می باشد با ایمیل iranphe@gmail.com مکاتبه کنید.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آخرین ویرایش این فایل: نیمه اول خرداد 1398

پس از اتمام خرید، علاوه بر فعال شدن لینک دانلود، همان لحظه یک نمونه از فایل خریداری شده به ایمیل شما ارسال می شود.

نکته مهم: برای جلوگیری از کپی برداری سایت های مشابه، تمامی مبانی نظری های این سایت هر دو هفته یک بار ویرایش شده و به صورت به روز تر منتشر می شوند.

توجه: محصولات این سایت طراحی و یا ویرایش شده توسط مسئولین سایت بانک پرسشنامه و مبانی نظری ایران می باشند. لذا، حق انتشار الکترونیکی آن صرفا متعلق به سایت انک پرسشنامه و مبانی نظری ایران (www.iranque.ir) بوده و هر گونه کپی برداری و یا انتشار الکترونیکی آن پیگرد قانونی به دنبال خواهد داشت.