نکته مهم: برای جلوگیری از کپی برداری سایت های مشابه، تمامی مبانی نظری های این سایت هر دو هفته یک بار ویرایش شده و به صورت به روز تر منتشر می شوند.

پرسشنامه سقف شیشه ای وازمن (2002)

عنوان: پرسشنامه سقف شیشه ای وازمن (2002)
قیمت: 25000 ریال

برپایه پژوهش­ ها زنان پس از ورود به سازمان­ها همگام به مردان شروع به رشد و بالندگی می ­کنند و سطوح گوناگون سازمان را پشت سر می ­گذارند؛ اما هر چه زنان به سطوح بالاتر سازمانی می­ رسند، سرعت رشد و ارتقای آن‌ها کاهش می­ یابد تا جایی که عامل ­هایی نادیدنی آن‌ها را از دستیابی به مشاغل سطح بالای سازمان بازمی ­دارد. این عامل ­های نادیدنی را سقف شیشه­ ای می­ نامند. این اصطلاح به‌روشنی جایی را در سازمان نشان می­دهد که هیچ دلیل روشنی نیست که زنان نتوانند به آنجا دست یابند؛ ولی در واقعیت، دستیابی زنان به آنجا ممکن نیست. زنان شایسته و توانمند، با نگاه کردن به سطوح بالای سازمان از میان این سقف شیشه ­ای جایگاه­ هایی را می­ بینند که شایستگی رسیدن به آن‌ها را دارند؛ ولی به خاطر سدهای نادیدنی، توانایی شکستن این سقف شیشه ­ای را ندارند (میرغفوری، 1385). 


 

این پرسشنامه توسط وازمن (2002) تدوین گردیده است.

 ضریب پایایی: 0.88

تعداد صفحات: 5 صفحه

تعداد سوالات پرسشنامه: 48 سوال

حجم فایل: 105KB

قیمت با تخفیف فقط 2500 تومان

 

 

نوشتن دیدگاه

در صورتی که مشکل شما (فوری) می باشد با ایمیل iranphe@gmail.com مکاتبه کنید.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آخرین ویرایش این فایل: نیمه اول آبان ماه 1400

پس از اتمام خرید، علاوه بر فعال شدن لینک دانلود، همان لحظه یک نمونه از فایل خریداری شده به ایمیل شما ارسال می شود.

نکته مهم: برای جلوگیری از کپی برداری سایت های مشابه، تمامی مبانی نظری های این سایت هر دو هفته یک بار ویرایش شده و به صورت به روز تر منتشر می شوند.

توجه: محصولات این سایت طراحی و یا ویرایش شده توسط مسئولین سایت بانک پرسشنامه و مبانی نظری ایران می باشند. لذا، حق انتشار الکترونیکی آن صرفا متعلق به سایت انک پرسشنامه و مبانی نظری ایران (www.iranque.ir) بوده و هر گونه کپی برداری و یا انتشار الکترونیکی آن پیگرد قانونی به دنبال خواهد داشت.