نکته مهم: برای جلوگیری از کپی برداری سایت های مشابه، تمامی مبانی نظری های این سایت هر دو هفته یک بار ویرایش شده و به صورت به روز تر منتشر می شوند.

پرسشنامه سقف شیشه ای وازمن (2002)

عنوان: پرسشنامه سقف شیشه ای وازمن (2002)
قیمت: 25000 ریال

برپایه پژوهش­ ها زنان پس از ورود به سازمان­ها همگام به مردان شروع به رشد و بالندگی می ­کنند و سطوح گوناگون سازمان را پشت سر می ­گذارند؛ اما هر چه زنان به سطوح بالاتر سازمانی می­ رسند، سرعت رشد و ارتقای آن‌ها کاهش می­ یابد تا جایی که عامل ­هایی نادیدنی آن‌ها را از دستیابی به مشاغل سطح بالای سازمان بازمی ­دارد. این عامل ­های نادیدنی را سقف شیشه­ ای می­ نامند. این اصطلاح به‌روشنی جایی را در سازمان نشان می­دهد که هیچ دلیل روشنی نیست که زنان نتوانند به آنجا دست یابند؛ ولی در واقعیت، دستیابی زنان به آنجا ممکن نیست. زنان شایسته و توانمند، با نگاه کردن به سطوح بالای سازمان از میان این سقف شیشه ­ای جایگاه­ هایی را می­ بینند که شایستگی رسیدن به آن‌ها را دارند؛ ولی به خاطر سدهای نادیدنی، توانایی شکستن این سقف شیشه ­ای را ندارند (میرغفوری، 1385). 


 

این پرسشنامه توسط وازمن (2002) تدوین گردیده است.

 ضریب پایایی: 0.88

تعداد صفحات: 5 صفحه

تعداد سوالات پرسشنامه: 48 سوال

حجم فایل: 105KB

قیمت با تخفیف فقط 2500 تومان

 

 

نوشتن دیدگاه

در صورتی که مشکل شما (فوری) می باشد با ایمیل iranphe@gmail.com مکاتبه کنید.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آخرین ویرایش این فایل: نیمه اول خرداد 1398

پس از اتمام خرید، علاوه بر فعال شدن لینک دانلود، همان لحظه یک نمونه از فایل خریداری شده به ایمیل شما ارسال می شود.

نکته مهم: برای جلوگیری از کپی برداری سایت های مشابه، تمامی مبانی نظری های این سایت هر دو هفته یک بار ویرایش شده و به صورت به روز تر منتشر می شوند.

توجه: محصولات این سایت طراحی و یا ویرایش شده توسط مسئولین سایت بانک پرسشنامه و مبانی نظری ایران می باشند. لذا، حق انتشار الکترونیکی آن صرفا متعلق به سایت انک پرسشنامه و مبانی نظری ایران (www.iranque.ir) بوده و هر گونه کپی برداری و یا انتشار الکترونیکی آن پیگرد قانونی به دنبال خواهد داشت.