نکته مهم: برای جلوگیری از کپی برداری سایت های مشابه، تمامی مبانی نظری های این سایت هر دو هفته یک بار ویرایش شده و به صورت به روز تر منتشر می شوند.

پرسشنامه افسردگی کودکان ماریا کواکس (CDI)+مقالات مرتبط

عنوان: پرسشنامه افسردگی کودکان ماریا کواکس (CDI)+مقالات مرتبط
قیمت: 20000 ریال

در این پرسشنامه 27 سؤال مطرح شده است که احساسات و افکار مختلف را ارائه می دهد. تک تک سؤالات را می خوانید و هر یک از جملات را که بیشتر مربوط به کارها، احساسات و افکار شما در طول دو هفته گذشته می باشد انتخاب می¬کنید. تا سؤال اول را جواب ندادید به سراغ سؤال دوم نروید. پاسخ صحیح یا غلط وجود ندارد.

این ازمون در سال 1981 توسط (Maria Cowax) جهت سنجش احساسات - افكار - رفتارها و علائم بدني افسردگي در كودكان 7 تا 11 ساله ساخته شد.شامل 27 سوال است و مقیاس های آن عبارتند از احساس تنهايي - احساس ناراحتي - علائم جسمي سازي - خلق افسرده - نارضايتي از فعاليتها - احساس حقارت .روش اجرای آن فردی و نمره گذاری آن شبيه به پرسشنامه افسردگي بك و بصورت صفر ، يك و دو است . محدوده نمرات بين 0 تا 54 است . نقطه برش و تشخيص افراد افسرده نمره بالاتر از 18 است . 0تا 8 سالم – 9تا 19 علائم افسردگي ولي بدون اختلال افسردگي – 20 و بالاتر برچسب افسردگي مي خورد و هر چه بيشتر باشد ميزان افسردگي نيز بيشتر خواهدبود 

تعداد گویه ها: ۲۷

هدف: سنجش افسردگی کودکان و نوجوانان ۷ تا ۱۷ سال

مقاله مرتبط با پرسشنامه: دارد (سه عدد)

نوع فرمت : Word

حجم فایل: 870 کیلوبایت

 

قیمت با تخفیف تنها 2000 تومان

نوشتن دیدگاه

در صورتی که مشکل شما (فوری) می باشد با ایمیل iranphe@gmail.com مکاتبه کنید.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آخرین ویرایش این فایل: نیمه اول خرداد 1398

پس از اتمام خرید، علاوه بر فعال شدن لینک دانلود، همان لحظه یک نمونه از فایل خریداری شده به ایمیل شما ارسال می شود.

نکته مهم: برای جلوگیری از کپی برداری سایت های مشابه، تمامی مبانی نظری های این سایت هر دو هفته یک بار ویرایش شده و به صورت به روز تر منتشر می شوند.

توجه: محصولات این سایت طراحی و یا ویرایش شده توسط مسئولین سایت بانک پرسشنامه و مبانی نظری ایران می باشند. لذا، حق انتشار الکترونیکی آن صرفا متعلق به سایت انک پرسشنامه و مبانی نظری ایران (www.iranque.ir) بوده و هر گونه کپی برداری و یا انتشار الکترونیکی آن پیگرد قانونی به دنبال خواهد داشت.