نکته مهم: برای جلوگیری از کپی برداری سایت های مشابه، تمامی مبانی نظری های این سایت هر دو هفته یک بار ویرایش شده و به صورت به روز تر منتشر می شوند.

پرسشنامه کیفیت زندگی (دو عدد پرسشنامه) + مقالات مرتبط

عنوان: پرسشنامه کیفیت زندگی (دو عدد پرسشنامه) + مقالات مرتبط
قیمت: 30000 ریال

کیفیت زندگی از موضوعاتی است که امروزه در اکثر علوم از جمله علوم اجتماعی، روانشناسی، اقتصاد، مدیریت و ... مورد توجه قرار گرفته است. کیفیت زندگی برای تعیین رضایت و عدم رضایت افراد و گروه ها از ابعاد مختلف زندگی است. امروزه کیفیت زندگی هدف اصلی تمام برنامه ریزی هاست که توسط اندیشمندان و برنامه ریزان تهیه می شود (قالیباف و همکاران، 1390).

کیفیت زندگی محصول تاریخی نظام های فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی است و نمی توان آن را مجزا از ساختارهای فوق تبیین کرد. بنابراین مفهوم کیفیت زندگی یک متغیر مرکب می باشد و وضعیت آن به سطح توسعه یافتگی جوامع بستگی دارد و می توان ان را با طراحی و تدوین شاخص هایی، تعریف و اجرا کرد (شاه حسینی و توکلی، 1393). بهبود کیفیت زندگی در هر جامعه ای، یکی از مهمترین اهداف سیاست های عمومی آن جامعه است. در طول سه دهه اخیر، کیفیت زندگی، به عنوان جانشینی برای رفاه مادی، به اصلی ترین هدف اجتماعی کشورهای مختلف تبدیل شده است (اشمیت، 2002).

تعداد سوالات: دو پرسشنامه (پرسشنامه شماره یک:45 سوال  و پرسشنامه شماره دو: 30 سوال )

مقاله مرتبط با پرسشنامه: دارد (سه عدد)

نوع فرمت : Word

حجم فایل: 970 کیلوبایت

 

قیمت با تخفیف تنها 3000 تومان

 

نوشتن دیدگاه

در صورتی که مشکل شما (فوری) می باشد با ایمیل iranphe@gmail.com مکاتبه کنید.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آخرین ویرایش این فایل: نیمه اول آبان ماه 1400

پس از اتمام خرید، علاوه بر فعال شدن لینک دانلود، همان لحظه یک نمونه از فایل خریداری شده به ایمیل شما ارسال می شود.

نکته مهم: برای جلوگیری از کپی برداری سایت های مشابه، تمامی مبانی نظری های این سایت هر دو هفته یک بار ویرایش شده و به صورت به روز تر منتشر می شوند.

توجه: محصولات این سایت طراحی و یا ویرایش شده توسط مسئولین سایت بانک پرسشنامه و مبانی نظری ایران می باشند. لذا، حق انتشار الکترونیکی آن صرفا متعلق به سایت انک پرسشنامه و مبانی نظری ایران (www.iranque.ir) بوده و هر گونه کپی برداری و یا انتشار الکترونیکی آن پیگرد قانونی به دنبال خواهد داشت.