نکته مهم: برای جلوگیری از کپی برداری سایت های مشابه، تمامی مبانی نظری های این سایت هر دو هفته یک بار ویرایش شده و به صورت به روز تر منتشر می شوند.

پرسشنامه هویت نقش، کاری و وینر ( 1987 )

عنوان: پرسشنامه هویت نقش، کاری و وینر ( 1987 )
قیمت: 18000 ریال

هویت نقش ویژگی یا نقشی است که فرد برای خودش به عنوان اشغال کنندۀ جایگاه اجتماعی خاصی قائل است. از این رو، هویت نقش، تصور فرد از خود (اغلب به طور ذهنی) در وضعیتی خاص است و دارای یک بخش قراردادی متصل به وضعیت ها در ساخت اجتماعی و یک بخش منفرد ساخته شده در تخیل افراد است.

مقیاس سلسله مراتب هویت نقش شامل ورزشی، مذهبی، احساسی، خانوادگی، تحصیلی و دوستی می باشد. نقش های فوق را از 1 تا 6، به ترتیب اهمیت رتبه بندی، نیز میزان اهمیت را در پیوستاری فاصله ای، از کمترین درجۀ اهمیت (0) تا بیشترین درجۀ اهمیت (100) درجه بندی می کند. 

تعداد سوالات: 14 سوال

تعداد مولفه یا خرده مقیاس: 2 خرده مقیاس

مقاله مرتبط با پرسشنامه: دارد (یک عدد)

نحوه امتیازدهی: دارد

نوع فرمت : Word

حجم فایل: 44 کیلوبایت

 

قیمت با تخفیف تنها 2000 تومان

 

نوشتن دیدگاه

در صورتی که مشکل شما (فوری) می باشد با ایمیل iranphe@gmail.com مکاتبه کنید.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آخرین ویرایش این فایل: نیمه اول آبان ماه 1400

پس از اتمام خرید، علاوه بر فعال شدن لینک دانلود، همان لحظه یک نمونه از فایل خریداری شده به ایمیل شما ارسال می شود.

نکته مهم: برای جلوگیری از کپی برداری سایت های مشابه، تمامی مبانی نظری های این سایت هر دو هفته یک بار ویرایش شده و به صورت به روز تر منتشر می شوند.

توجه: محصولات این سایت طراحی و یا ویرایش شده توسط مسئولین سایت بانک پرسشنامه و مبانی نظری ایران می باشند. لذا، حق انتشار الکترونیکی آن صرفا متعلق به سایت انک پرسشنامه و مبانی نظری ایران (www.iranque.ir) بوده و هر گونه کپی برداری و یا انتشار الکترونیکی آن پیگرد قانونی به دنبال خواهد داشت.