نکته مهم: برای جلوگیری از کپی برداری سایت های مشابه، تمامی مبانی نظری های این سایت هر دو هفته یک بار ویرایش شده و به صورت به روز تر منتشر می شوند.

پرسشنامه تعارضات زناشویی MCQ

عنوان: پرسشنامه تعارضات زناشویی MCQ
قیمت: 20000 ریال

اين پرسشنامه يک ابزار 24 سؤالي است که براي سنجيدن تعارضات زناشويي ساخته شده است. اين ابزار هفت جنبه يا هفت بعد از تعارضات زناشويي را اندازه مي گيرد که عبارتند از:

1-کاهش همکاري

2-کاهش رابطه جنسي

3-افزايش واکنشهاي هيجاني

4-افزايش جلب حمايت فرزند

5-افزايش رابطه فردي با خويشاوندان خود

6-کاهش رابطه خانوادگي با خويشاوندان همسر و دوستان

7-جدا کردن امور مالي از يکديگر

نمره گذاري اين ابزار به اين صورت است که براي هر سوال پنج گزينه در نظر گرفته شده که به تناسب 1 تا 5 نمره به آنها اختصاص داده شده است. حداکثر نمره کل پرسشنامه 411 و حداقل آن 24 است. حداکثر نمره هر خرده مقياس مساوي با تعداد سوالهاي آن خرده مقياس ضربدر 1 است. در اين ابزار نمره بيشتر به معني تعارض بيشتر و نمره کمتر به معني رابطه بهتر است.

تعدلد صفحات: 5

روايي: دارد

پايايي: دارد

منبع: دارد

حجم فايل: 673 کيلوبايت

 

 

نوشتن دیدگاه

در صورتی که مشکل شما (فوری) می باشد با ایمیل iranphe@gmail.com مکاتبه کنید.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آخرین ویرایش این فایل: نیمه اول آبان ماه 1400

پس از اتمام خرید، علاوه بر فعال شدن لینک دانلود، همان لحظه یک نمونه از فایل خریداری شده به ایمیل شما ارسال می شود.

نکته مهم: برای جلوگیری از کپی برداری سایت های مشابه، تمامی مبانی نظری های این سایت هر دو هفته یک بار ویرایش شده و به صورت به روز تر منتشر می شوند.

توجه: محصولات این سایت طراحی و یا ویرایش شده توسط مسئولین سایت بانک پرسشنامه و مبانی نظری ایران می باشند. لذا، حق انتشار الکترونیکی آن صرفا متعلق به سایت انک پرسشنامه و مبانی نظری ایران (www.iranque.ir) بوده و هر گونه کپی برداری و یا انتشار الکترونیکی آن پیگرد قانونی به دنبال خواهد داشت.