نکته مهم: برای جلوگیری از کپی برداری سایت های مشابه، تمامی مبانی نظری های این سایت هر دو هفته یک بار ویرایش شده و به صورت به روز تر منتشر می شوند.

پرسشنامه توانمندسازی

عنوان: پرسشنامه توانمندسازی
قیمت: 20000 ریال

پرسشنامه توانمندسازي كاركنان اسپريتزر که توسط غياثي ندوشن (۱۳۸۶) نیز در كشور اجرا شده، اين پرسشنامه داراي بيست سؤال چهارگزينه اي است كه مؤلفه هاي مربوط به ادراك توانمندي شامل خود كارآمدي (با ۴ سؤال)، خود مختاري (با ۴ سؤال)، معناداري (با ۴ سؤال)، اعتماد و اطمينان (با ۴ سؤ ال) و اثرگذاري (با ۴ سؤال) را مورد سنجش قرار مي دهد. شايان ذكر است كه روايي پرسشنامه توانمندسازي، قبلا توسط غياثي ندوشن (۱۳۸۶) به شيوه داوري تخصصي و از طريق قضاوت صاحبنظران مورد تأیيد قرار گرفته است و پایایی آن 0.84 بدست آمده است.

تعداد سوالات: 20 سوال

پایایی: دارد

روایی: دارد

حجم فایل: 79 کیلوبایت

قیمت پرسشنامه با تخفیف 2000 تومان

 

نوشتن دیدگاه

در صورتی که مشکل شما (فوری) می باشد با ایمیل iranphe@gmail.com مکاتبه کنید.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آخرین ویرایش این فایل: نیمه اول آبان ماه 1400

پس از اتمام خرید، علاوه بر فعال شدن لینک دانلود، همان لحظه یک نمونه از فایل خریداری شده به ایمیل شما ارسال می شود.

نکته مهم: برای جلوگیری از کپی برداری سایت های مشابه، تمامی مبانی نظری های این سایت هر دو هفته یک بار ویرایش شده و به صورت به روز تر منتشر می شوند.

توجه: محصولات این سایت طراحی و یا ویرایش شده توسط مسئولین سایت بانک پرسشنامه و مبانی نظری ایران می باشند. لذا، حق انتشار الکترونیکی آن صرفا متعلق به سایت انک پرسشنامه و مبانی نظری ایران (www.iranque.ir) بوده و هر گونه کپی برداری و یا انتشار الکترونیکی آن پیگرد قانونی به دنبال خواهد داشت.