نکته مهم: برای جلوگیری از کپی برداری سایت های مشابه، تمامی مبانی نظری های این سایت هر دو هفته یک بار ویرایش شده و به صورت به روز تر منتشر می شوند.

پرسشنامه مدیریت زمان مکن و همکاران

عنوان: پرسشنامه مدیریت زمان مکن و همکاران
قیمت: 20000 ریال

مديريت زمان یعنی برنامه‌ریزی و كنترل زماني كه در اختيار فرد است. مدیریت زمان شامل فنونی برای تعيين اهداف كوتاه مدت، چگونگي تبديل اين اهداف به وظايف و فعالیت‌ها براي اجراي سریع‌تر آن‌ها، چگونگي برنامه‌ریزی و الويت­بندي كردن كارهاي روزانه، چگونگي جلوگيري از وقفه كاري كه محدوديت در انجام وظايف ايجاد می‌کند، می‌باشد.

این پرسشنامه که توسط مکِن و همکاران (1990) ساخته شده است، لیستی از مفاهیم متداول برای رفتارهای مدیریت زمان است که به ابعاد 6گانه هدف گذاری، اولویت­بندی اهداف و فعالیت­ها، برنامه­ریزی عملیاتی، تفویض اختیار، مدیریت ارتباطات و مدیریت جلسات می پردازد و مجموعاً 39 گویه را شامل می شود. در مطالعات مختلف ضریب آلفا برای خرده مقیاس­های آن بین 50 تا 90 برآورد شده است (واتایی و همکاران،2006). همچنین محققان با بررسی روایی و پایایی پرسشنامه مدیریت زمان مکِن دریافتند که دقیقترین ابزار معتبر جهت اندازه گیری مدیریت زمان می باشد (کلایسینز 2004 ).

تعداد سوالات: 39 سوال

منبع: دارد

نحوه امتیاز دهی: به صورت کامل توضیح داده شده است.

حجم فایل: 100 کیلوبایت

قیمت با تخفیف 50 درصد فقط 2000 تومان!

نوشتن دیدگاه

در صورتی که مشکل شما (فوری) می باشد با ایمیل iranphe@gmail.com مکاتبه کنید.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آخرین ویرایش این فایل: نیمه اول آبان ماه 1400

پس از اتمام خرید، علاوه بر فعال شدن لینک دانلود، همان لحظه یک نمونه از فایل خریداری شده به ایمیل شما ارسال می شود.

نکته مهم: برای جلوگیری از کپی برداری سایت های مشابه، تمامی مبانی نظری های این سایت هر دو هفته یک بار ویرایش شده و به صورت به روز تر منتشر می شوند.

توجه: محصولات این سایت طراحی و یا ویرایش شده توسط مسئولین سایت بانک پرسشنامه و مبانی نظری ایران می باشند. لذا، حق انتشار الکترونیکی آن صرفا متعلق به سایت انک پرسشنامه و مبانی نظری ایران (www.iranque.ir) بوده و هر گونه کپی برداری و یا انتشار الکترونیکی آن پیگرد قانونی به دنبال خواهد داشت.