نکته مهم: برای جلوگیری از کپی برداری سایت های مشابه، تمامی مبانی نظری های این سایت هر دو هفته یک بار ویرایش شده و به صورت به روز تر منتشر می شوند.

پرسشنامه مدیریت زمان مکن و همکاران

عنوان: پرسشنامه مدیریت زمان مکن و همکاران
قیمت: 20000 ریال

مديريت زمان یعنی برنامه‌ریزی و كنترل زماني كه در اختيار فرد است. مدیریت زمان شامل فنونی برای تعيين اهداف كوتاه مدت، چگونگي تبديل اين اهداف به وظايف و فعالیت‌ها براي اجراي سریع‌تر آن‌ها، چگونگي برنامه‌ریزی و الويت­بندي كردن كارهاي روزانه، چگونگي جلوگيري از وقفه كاري كه محدوديت در انجام وظايف ايجاد می‌کند، می‌باشد.

این پرسشنامه که توسط مکِن و همکاران (1990) ساخته شده است، لیستی از مفاهیم متداول برای رفتارهای مدیریت زمان است که به ابعاد 6گانه هدف گذاری، اولویت­بندی اهداف و فعالیت­ها، برنامه­ریزی عملیاتی، تفویض اختیار، مدیریت ارتباطات و مدیریت جلسات می پردازد و مجموعاً 39 گویه را شامل می شود. در مطالعات مختلف ضریب آلفا برای خرده مقیاس­های آن بین 50 تا 90 برآورد شده است (واتایی و همکاران،2006). همچنین محققان با بررسی روایی و پایایی پرسشنامه مدیریت زمان مکِن دریافتند که دقیقترین ابزار معتبر جهت اندازه گیری مدیریت زمان می باشد (کلایسینز 2004 ).

تعداد سوالات: 39 سوال

منبع: دارد

نحوه امتیاز دهی: به صورت کامل توضیح داده شده است.

حجم فایل: 100 کیلوبایت

قیمت با تخفیف 50 درصد فقط 2000 تومان!

نوشتن دیدگاه

در صورتی که مشکل شما (فوری) می باشد با ایمیل iranphe@gmail.com مکاتبه کنید.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آخرین ویرایش این فایل: نیمه اول فروردین 1397

پس از اتمام خرید، علاوه بر فعال شدن لینک دانلود، همان لحظه یک نمونه از فایل خریداری شده به ایمیل شما ارسال می شود.

نکته مهم: برای جلوگیری از کپی برداری سایت های مشابه، تمامی مبانی نظری های این سایت هر دو هفته یک بار ویرایش شده و به صورت به روز تر منتشر می شوند.

توجه: محصولات این سایت طراحی و یا ویرایش شده توسط مسئولین سایت بانک پرسشنامه و مبانی نظری ایران می باشند. لذا، حق انتشار الکترونیکی آن صرفا متعلق به سایت انک پرسشنامه و مبانی نظری ایران (www.iranque.ir) بوده و هر گونه کپی برداری و یا انتشار الکترونیکی آن پیگرد قانونی به دنبال خواهد داشت.