نکته مهم: برای جلوگیری از کپی برداری سایت های مشابه، تمامی مبانی نظری های این سایت هر دو هفته یک بار ویرایش شده و به صورت به روز تر منتشر می شوند.

پرسشنامه نگرش نسبت به اعتیاد

عنوان: پرسشنامه نگرش نسبت به اعتیاد
قیمت: 15000 ریال

براساس یافته‌های این پژوهش، یكی از دلایل اساسی مشكل اعتیاد خطر هنجار شدن مصرف مواد مخدر و نگرش مثبت به مواد مخدر و آثار آن است. همچنین گرایش به مصرف مواد مخدر با این باور غلط كه مصرف گاهی و تفریحی مواد مخدر فرد را معتاد نمی‌كند، فزونی یافته است. فروشندگان مواد نیز به خوبی به این نكته پی برده‌اند كه با ایجاد نگرش مثبت نسبت به مواد مخدر و شیوع باورهای غلط در میان افراد جامعه می‌توانند بازار مصرف خوب و سودآوری را به دست آورند. از سوی دیگر در بعضی جشن‌ها و مهمانی‌ها و حتی مراسم عزاداری نیز مصرف مواد مخدر نشانه تشخص و منزلت میزبان تلقی می‌شود. همچنین این مواد به عنوان دارویی تسكین دهنده و درمان كننده بعضی از بیماری‌ها معرفی می‌شود. در حال حاضر این باورهای غلط در میان نوجوانان و جوانان شایع شده است و مسلما داشتن چنین نگرش‌هایی موجب گرایش و افزایش مصرف مواد مخدر در میان این گروه‌ها می‌شود. 

تعداد سوالات: 32 سوال

حجم فایل: 80 کیلوبایت در فرمت Word

منبع: دارد

قیمت با تخقفیف 50 درصد 1500 تومان

نوشتن دیدگاه

در صورتی که مشکل شما (فوری) می باشد با ایمیل iranphe@gmail.com مکاتبه کنید.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آخرین ویرایش این فایل: نیمه اول خرداد 1398

پس از اتمام خرید، علاوه بر فعال شدن لینک دانلود، همان لحظه یک نمونه از فایل خریداری شده به ایمیل شما ارسال می شود.

نکته مهم: برای جلوگیری از کپی برداری سایت های مشابه، تمامی مبانی نظری های این سایت هر دو هفته یک بار ویرایش شده و به صورت به روز تر منتشر می شوند.

توجه: محصولات این سایت طراحی و یا ویرایش شده توسط مسئولین سایت بانک پرسشنامه و مبانی نظری ایران می باشند. لذا، حق انتشار الکترونیکی آن صرفا متعلق به سایت انک پرسشنامه و مبانی نظری ایران (www.iranque.ir) بوده و هر گونه کپی برداری و یا انتشار الکترونیکی آن پیگرد قانونی به دنبال خواهد داشت.