نکته مهم: برای جلوگیری از کپی برداری سایت های مشابه، تمامی مبانی نظری های این سایت هر دو هفته یک بار ویرایش شده و به صورت به روز تر منتشر می شوند.

پرسشنامه استاندارد استراتژی های منابع انسانی

عنوان: پرسشنامه استاندارد استراتژی های منابع انسانی
قیمت: 30000 ریال

پرسشنامه استاندارد استراتژی های منابع انسانی (2006) که شامل 27 گویه می باشد  و هدف این پرسشنامه بررسی روش های فعالیت منابع انسانی در سازمان می باشد. تحقيقات نشان مي دهند كه بسياري از سازمانها داراي استراتژي هستند اما به آن عمل نميكنند. دليل اصلي آن است كه كاركنان و بخشهاي مختلف سازمان پيوستگي لازم را در درك مشترك از استراتژي سازمان ندارند. استراتژي كسب و كار به عنوان مجموعهاي از تصميمات درباره مسير يك مؤسسه تعريف ميشود. همچنين مطابق با نظر لیائو(2005) یک  استراتژي به صورت مجموعهاي منسجم و هماهنگ از تعهدات و اعمال تعريف ميشود، كه براي بهره برداري از شايستگيهاي محوري و كسب مزيت رقابتي طراحي  می گردد(.لی و همکاران ،2010)

تعداد سوال: 27 سوال

حجم فایل: 85 کیلو بایت در فرمت WORD

دارای مدل استراتژی های منابع انسانی

نمره گذاری پرسشنامه : دارد

تحلیل بر اساس مولفه های پرسشنامه :  دارد

تحلیل بر اساس میزان نمره پرسشنامه : دارد

روایی و پایایی پرسشنامه : دارد

منبع: دارد

 

قیمت با تخفیف 50 درصد فقط 3000 تومان

نوشتن دیدگاه

در صورتی که مشکل شما (فوری) می باشد با ایمیل iranphe@gmail.com مکاتبه کنید.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آخرین ویرایش این فایل: نیمه اول آبان ماه 1400

پس از اتمام خرید، علاوه بر فعال شدن لینک دانلود، همان لحظه یک نمونه از فایل خریداری شده به ایمیل شما ارسال می شود.

نکته مهم: برای جلوگیری از کپی برداری سایت های مشابه، تمامی مبانی نظری های این سایت هر دو هفته یک بار ویرایش شده و به صورت به روز تر منتشر می شوند.

توجه: محصولات این سایت طراحی و یا ویرایش شده توسط مسئولین سایت بانک پرسشنامه و مبانی نظری ایران می باشند. لذا، حق انتشار الکترونیکی آن صرفا متعلق به سایت انک پرسشنامه و مبانی نظری ایران (www.iranque.ir) بوده و هر گونه کپی برداری و یا انتشار الکترونیکی آن پیگرد قانونی به دنبال خواهد داشت.