نکته مهم: برای جلوگیری از کپی برداری سایت های مشابه، تمامی مبانی نظری های این سایت هر دو هفته یک بار ویرایش شده و به صورت به روز تر منتشر می شوند.

پرسشنامه تفکر انتقادی واتسون و گلیزر

عنوان: پرسشنامه تفکر انتقادی واتسون و گلیزر
قیمت: 30000 ریال

در قرن نوزدهم جان استوارت میل منطق اسگرایی را در مقابل قیاس ارسطویی مطرح کرد. تفکر انتقادی صورت جدیدی از منطق است که اولاً سعی می‌کند مفاهیم ساده را در برخورد انتقادی با افراد و ارزیابی افکار به کار گیرد. ثانیاً از دستاوردهای بخش‌های دیگر فلسفه مثل فلسفه زبان، معنا‌شناسی، نشانه‌شناسی و معرفت‌ شناسی و امثال آن کمک می‌گیرد تا به سادگی بتواند افکار مختلف را ارزیابی کنم. ایده اصلی این تفکر این بود که روش‌های فلسفی و روش‌های فکر کردن را به درون جامعه بیاورند که تنها راه آن از طریق آموزش و پرورش و نهادینه کردن آن است. برای اینکه این کار انجام شود متون فلسفی محض را کنار گذاشته و سعی کرده‌اند موضوعات فکری مناسب و مورد‌نیاز کودکان را وارد داستان‌ها بکنند و از این طریق آن را به آموزش و پرورش تزریق کنند.

این آزمون داراي پنج آزمون فرعی است .هر آزمون دستورالعمل خاص دارد.

تعداد صفحات: 11 صفحه
حجم فایل: 161 کیلوبایت

قیمت پرسشنامه با تخفیف 50 درصد فقط 3000 تومان می باشد.

نوشتن دیدگاه

در صورتی که مشکل شما (فوری) می باشد با ایمیل iranphe@gmail.com مکاتبه کنید.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آخرین ویرایش این فایل: نیمه اول آبان ماه 1400

پس از اتمام خرید، علاوه بر فعال شدن لینک دانلود، همان لحظه یک نمونه از فایل خریداری شده به ایمیل شما ارسال می شود.

نکته مهم: برای جلوگیری از کپی برداری سایت های مشابه، تمامی مبانی نظری های این سایت هر دو هفته یک بار ویرایش شده و به صورت به روز تر منتشر می شوند.

توجه: محصولات این سایت طراحی و یا ویرایش شده توسط مسئولین سایت بانک پرسشنامه و مبانی نظری ایران می باشند. لذا، حق انتشار الکترونیکی آن صرفا متعلق به سایت انک پرسشنامه و مبانی نظری ایران (www.iranque.ir) بوده و هر گونه کپی برداری و یا انتشار الکترونیکی آن پیگرد قانونی به دنبال خواهد داشت.