نکته مهم: برای جلوگیری از کپی برداری سایت های مشابه، تمامی مبانی نظری های این سایت هر دو هفته یک بار ویرایش شده و به صورت به روز تر منتشر می شوند.

پرسشنامه احساسات و واکنش ها نسبت به تبلیغات

عنوان: پرسشنامه احساسات و واکنش ها نسبت به تبلیغات
قیمت: 20000 ریال

یکی از فاکتورهای مهم در یادآوری تبلیغات عامل های احساسی و عاطفی است. در این پرسشنامه حاضر دو مقیاس طراحی شده است که عبارتند از: مقیاس ضریب عاطفی و مقیاس واکنش. هدف از طراحی ضریب عاطفی اندازه گیری واکنش های کلی افراد به تبلیغات است که از دو بعد«مثبت» و «منفی» تشکیل شده است. شاخص های مثبت آن دسته از شاخص هایی هستند که جهت ارزیابی جنبه های عاطفی مثبت تبلیغات در نظرگرفته شده اند. به همین ترتیب، شاخص های منفی شاخص هایی هستند که به جنبه های منفی و دلسردکننده­ی عاطفی تبلیغات می پردازند. مقیاس دومی که در این تحقیق به آن اشاره شده است مقیاس واکنش است که براساس سه بعد «جذابیت»، «معنایی» و «سرزندگی»، جهت ارزیابی واکنش های عاطفی مصرف کننده طراحی شده است. بعد اول این مقیاس جذابیت است که با در نظرگرفتن ویژگی های جذابی مانند:زیبایی، دلپذیری و... برای اندازه گیری میزان جذاب بودن تبلیغات مورد استفاده قرار می گیرد. بعد معنایی، جهت ارزیابی میزان معناداری، اهمیت، صداقت و ویژگی هایی از این دست درباره ی تبلیغات است. در واقع این بعد برای ارزیابی این مطلب درنظرگرفته شده است که تبلیغ تا چه حد توانسته است پیغامی را به مصرف کننده منتقل کند که وی بتواند آن را به راحتی درک کرده و سپس ارزیابی و احتمالا پذیرش کند. در نهایت بعد سرزندگی، به بررسی ویژگی هایی همچون تازگی، زنده دلی، شادابی و... می پردازد که از این طریق محقق به میزان سرزندگی و تازگی تبلیغ از دیدی مصرف کننده پی می برد.

قیمت با 50 درصد تخفیف فقط 2000 تومان

نوشتن دیدگاه

در صورتی که مشکل شما (فوری) می باشد با ایمیل iranphe@gmail.com مکاتبه کنید.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

آخرین ویرایش این فایل: نیمه اول آبان ماه 1400

پس از اتمام خرید، علاوه بر فعال شدن لینک دانلود، همان لحظه یک نمونه از فایل خریداری شده به ایمیل شما ارسال می شود.

نکته مهم: برای جلوگیری از کپی برداری سایت های مشابه، تمامی مبانی نظری های این سایت هر دو هفته یک بار ویرایش شده و به صورت به روز تر منتشر می شوند.

توجه: محصولات این سایت طراحی و یا ویرایش شده توسط مسئولین سایت بانک پرسشنامه و مبانی نظری ایران می باشند. لذا، حق انتشار الکترونیکی آن صرفا متعلق به سایت انک پرسشنامه و مبانی نظری ایران (www.iranque.ir) بوده و هر گونه کپی برداری و یا انتشار الکترونیکی آن پیگرد قانونی به دنبال خواهد داشت.