1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)
امتیاز کاربران
ضعیفعالی 
بازدید: 11515

 یک روز به دنبال پرسشنامه ای برای انجام یکی از تحقیقات خود بودم. این پرسشنامه رو از یکی از وبسایت های فروش پرسشنامه به قیمت 5 هزار تومان تهیه کردم ولی با کمال تعجب دیدم اصلا به دردم نمیخوره و پرسشنامه استانداردی نیست و به جای 40 سوال فقط 8 سوال دارد! همین باعث شد به فکر راه اندازی این سایت بیفتیم. تجربه تلخ قبلی باعث شد که ما در این سایت تمامی پرسشنامه ها را قبل از قرار دادن بر روی سایت یک بار از نظر کیفیت چک کرده و در صورت به درد نخوردن بر روی سایت قرار ندهیم. برای همین تا به امروز حتی یک نفر از خرید خود، ناراضی نبوده است.

همچنین تمامی مطالبی که به عنوان مبانی نظری برای استفاده شما در فصل دوم پایان نامه یا مقالات قرار داده می شود ابتدا بررسی شده و از نظر منابع جدید و به روز، چک می شود. ضمنا تمامی مبانی نظری ها در فرمت فایل ورد می باشند.  ارزش مبانی نظری ها قطعا بیشتر از قیمتی است که در سایت قرار داده شده است. اما هدف اصلی ما پشتیبانی از دانشجویان و محققینی است که در شهرستان ها بوده و قابلیت دسترسی به کتابخانه دانشگاه های بزرگ را ندارند.

بنابراین در صورتی که فایل خریداری شده رضایت شما را برطرف نکرد در اولین فرصت به ما اطلاع دهید. پس دادن هزینه شما کوچکترین کاریست که ما می توانیم انجام دهیم.

 

محصولات اصلی  ارایه شده در این وبسایت بدین شرح می باشد.

 

1 - پرسشنامه:

 تمامی پرسشنامه های این وبسایت دارای منبع بوده، در فرمت ورد بوده و همچنین استاندارد می باشند.

 

2- بسته مقالات:

در این محصولات شما می توانید تعدادی مقاله در رابطه با متغیر خودتان دانلود کنید. تمامی این مقالات ISI بوده و در حد امکان بالای 2012 می باشند. همچنین این مقالات هر ماه بازنگری شده و مقالات جدید جایگزین می شوند.

 

3- بسته مبانی نظری:

یکی از مشکلاتی که دانشجویان در هنگام نوشتن پایان نامه با آن مواجه می شوند نوشتن مبانی نظری یا فصل دوم پایان نامه می باشد. برای همین وبسایت بانک پرسشنامه و مقاله ایران شروع به جمع آوری مبانی نظری همراه با مقالات مرتبط کرده است. امید است که این مطالب کمکی باشد برای پربار شدن فصل دوم پایان نامه شما. همچنین سعی شده است این مطالب با کیفیت بالا، منابع دقیق و رفرنس های به روز و قیمت پایین در اختیار شما قرار داده شود. همچنین بسته های مبانی نظری هر ماه به روز می شود تا از سودجویی برخی افراد جلوگیری شود. 

 

نکته مهم: برای جلوگیری از کپی برداری سایت های مشابه، تمامی مبانی نظری های این سایت هر دو هفته یک بار ویرایش شده و به صورت به روز تر منتشر می شوند.

توجه: محصولات این سایت طراحی و یا ویرایش شده توسط مسئولین سایت بانک پرسشنامه و مبانی نظری ایران می باشند. لذا، حق انتشار الکترونیکی آن صرفا متعلق به سایت انک پرسشنامه و مبانی نظری ایران (www.iranque.ir) بوده و هر گونه کپی برداری و یا انتشار الکترونیکی آن پیگرد قانونی به دنبال خواهد داشت.

آموزش خرید آنلاین

امام باقر (سلام الله علیه) : الدُّعاءُ يَرُدُّ القَضاءِ وقَد اُبرِمَ إبراماً. دعا، قضا را گر چه حتمى و قطعى شده باشد بر مى گرداند. میزان الحکمة : ج4 ص 19 ح 576

برای اطمینان به خرید اینترنتی ببینید: