پاورپوینت مطالعه و طراحی اماکن و فضاهای ورزشی

عنوان: پاورپوینت مطالعه و طراحی اماکن و فضاهای ورزشی
قیمت: 10000 ریال

    با گسترش شهرها و شهرنشینی و افزایش جمعیت کشورهای مختلف جهان،ضرورت توسعه و ایجاد اماکن و فضاهای مناسب ورزشی نیز نمایان می گردد.ترغیب به سرمایه گذاری برای ایجاد اماکن و تجهیزات ورزشی از جمله سیاست های دولت بوده،به طوری که در برنامه ای کوتاه مدت و بلند مدت توسعه،بخشی از درآمد عمومی به این امر اختصاص می یابد.

   تربیت بدنی به عنوان یک نهاد دولتی،با گسترش وسیع و فراگیر در سراسر کشور با هدف نهادینه کردن فعالیتهای بدنی و ورزش ایجاد روحیه نشاط و شادابی و ثمر بخش کردن اوقات فراغت اقشار مختلف جامعه تاسیس شده است بدیهی که پوشش اکثر مردم در بخش فعالیتهای ورزشی برای دستیابی به اهداف مذکور مستلزم برنامه ریزی اصولی، اختصاص و بودجه فضای ورزشی مناسب وبه کار گیری نیروی انسانی متخصص در کشور است.

یکی از موضوعات مهمی که باید در برنامه ریزیهای اماکن و فضاهای ورزشی مد نظر قرار گیرد،توجه به طراحی و احداث فضاهای مخصوص اوقات فراغت و تفریح مردم است و در برنامه ريزيهاي استراتژيك در كنار ورزشهاي همگاني و قهرماني به فكر پيش بيني و توسعه ي آنها نيز بود.

 
تعداد اسلاید: 14 

نوشتن دیدگاه

در صورتی که مشکل شما (فوری) می باشد با ایمیل iranphe@gmail.com مکاتبه کنید.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

نکته مهم: برای جلوگیری از کپی برداری سایت های مشابه، تمامی مبانی نظری های این سایت هر دو هفته یک بار ویرایش شده و به صورت به روز تر منتشر می شوند.

توجه: محصولات این سایت طراحی و یا ویرایش شده توسط مسئولین سایت بانک پرسشنامه و مبانی نظری ایران می باشند. لذا، حق انتشار الکترونیکی آن صرفا متعلق به سایت انک پرسشنامه و مبانی نظری ایران (www.iranque.ir) بوده و هر گونه کپی برداری و یا انتشار الکترونیکی آن پیگرد قانونی به دنبال خواهد داشت.