نکته مهم: برای جلوگیری از کپی برداری سایت های مشابه، تمامی مبانی نظری های این سایت هر دو هفته یک بار ویرایش شده و به صورت به روز تر منتشر می شوند.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 3.25 (6 Votes)
امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

 یک روز به دنبال پرسشنامه ای برای انجام یکی از تحقیقات خود بودم. این پرسشنامه رو از یکی از وبسایت های فروش پرسشنامه به قیمت 5 هزار تومان تهیه کردم ولی با کمال تعجب دیدم اصلا به دردم نمیخوره و پرسشنامه استانداردی نیست و به جای 40 سوال فقط 8 سوال دارد! همین باعث شد به فکر راه اندازی این سایت بیفتم. تجربه تلخ قبلی باعث شد که ما در این سایت تمامی پرسشنامه ها را قبل از قرار دادن بر روی سایت یک بار از نظر کیفیت چک کرده و در صورت به درد نخوردن بر روی سایت قرار ندهیم. برای همین تا به امروز حتی یک نفر از خرید خود، ناراضی نبوده است.

همچنین تمامی مطالبی که به عنوان مبانی نظری برای استفاده شما در فصل دوم پایان نامه یا مقالات قرار داده می شود ابتدا بررسی شده و از نظر منابع جدید و به روز، چک می شود. ضمنا تمامی مبانی نظری ها در فرمت فایل ورد می باشند.  ارزش مبانی نظری ها قطعا بیشتر از قیمتی است که در سایت قرار داده شده است. اما هدف اصلی ما پشتیبانی از دانشجویان و محققینی است که در شهرستان ها بوده و قابلیت دسترسی به کتابخانه دانشگاه های بزرگ را ندارند.

بنابراین در صورتی که فایل خریداری شده رضایت شما را برطرف نکرد در اولین فرصت به ما اطلاع دهید. پس دادن هزینه شما کوچکترین کاریست که ما می توانیم انجام دهیم.

 

 

 

دیدگاه‌ها   

 
+2 #11 عیسی 1394-09-23 07:10
ببخشید من پرسشنامه مبالغه در پاداش می خواستم
نقل قول کردن
 

نوشتن دیدگاه

در صورتی که مشکل شما (فوری) می باشد با ایمیل iranphe@gmail.com مکاتبه کنید.


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

نکته مهم: برای جلوگیری از کپی برداری سایت های مشابه، تمامی مبانی نظری های این سایت هر دو هفته یک بار ویرایش شده و به صورت به روز تر منتشر می شوند.

توجه: محصولات این سایت طراحی و یا ویرایش شده توسط مسئولین سایت بانک پرسشنامه و مبانی نظری ایران می باشند. لذا، حق انتشار الکترونیکی آن صرفا متعلق به سایت انک پرسشنامه و مبانی نظری ایران (www.iranque.ir) بوده و هر گونه کپی برداری و یا انتشار الکترونیکی آن پیگرد قانونی به دنبال خواهد داشت.